Etoto z freebetem dla fanów hokeja

320

Tylko we wtorek 18 grudnia legalny bukmacher Etoto ma promocję dla miłośników hokeja na lodzie. W razie porażki możesz otrzymać darmowy zakład! Zainteresowany?

Etoto z freebetem dla fanów hokeja
Etoto z freebetem dla fanów hokeja

Freebet, o którym mowa na wstępie, to osiemnasta już niespodzianka, jakie można było odkryć w wirtualnym kalendarzu adwentowym Etoto od początku grudnia, bo właśnie wtedy wystartowała akcja zimowa opisywanego bukmachera.

„Misja Grudzień” w Etoto potrwa aż do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia włącznie, dzięki czemu będzie najdłuższą akcją świąteczną na polskim rynku zakładów bukmacherskich w tym roku! 

We wtorek 18 grudnia, a więc  wyłącznie dzisiaj, jej  uczestnicy mogą otrzymać darmowy zakład o wartości aż 30 PLN. Co trzeba zrobić, żeby tak się stało i freebet trafił na nasze konto?

Niestety jest to swoista nagroda pocieszenia, więc siłą rzeczy o specjalną premię mogą ubiegać się tylko osoby, które postawiły kupon za minimum 100 PLN i został on przegrany. 

Co więcej, wtorkowa akcja skierowana jest wyłącznie do fanów hokeja, którzy za wspomnianą stawkę zdecydują się postawić zakład wielokrotny, a więc składający się z co najmniej dwóch zdarzeń.

Jest jeszcze jeden warunek. Z oferty specjalnej mogą skorzystać jedynie osoby, które mają swoje konto w Etoto, a przed postawieniem kuponu promocyjnego dokonały przynajmniej dwóch depozytów!

Nie masz jeszcze swojego konta bukmacherskiego w opisywanej firmie? Nic straconego. Możesz je otworzyć online, w zaledwie kilka minut. To banalnie proste i całkowicie darmowe.

Nawet, jeśli nie zainteresował Cię dzisiejszy bonus, to powinieneś pamiętać, że jutro i w kolejnych dniach aż do 26 grudnia na graczy marki Etoto będzie czekała jakaś nowa okazja. 

Tu poznasz szczegóły akcji i otworzysz darmowe konto – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonto tymczasowe w Fortunie już dostępne dla graczy!
Następny artykuł+14% na skoki w aplikacji mobilnej LvBET!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.