Eliminacje do MŚ 2022 – bonusy bukmacherskie dla graczy. 100 PLN od STS

12

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS, w której to każdy z typerów może liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN.

Cashback za obstawienie meczy u bukmachera STS

Cashback za obstawienie meczy u bukmachera STS

Zaznaczyć jest warto, że na pewno jest co obstawiać u bukmachera STS. Bowiem przed nami niezwykle ciekawe starcia. W dodatku będziemy mogli oglądać występy Biało – Czerwonych, którzy zmierzą się już dzisiejszego wieczoru z San Marino.

Na tą okazję legalny bukmacher STS oferuje typerom promocję „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, a jest ona aktywna do 8 września do godziny 23:59. Wymagane od użytkownika jest to, że obowiązkowo trzeba do tej akcji się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem typerom w wspomnianej promocji jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej. Wymagane od gracza jest to, iż kurs typu nie był mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to typer może liczyć na 15% stawki za każdy rozliczony źle kupon. Łącznie na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym użytkownikom limitowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS nagradza za aktywność graczy. Bonus do 100 PLN dla typerów
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.