Ekstra bonus od depozytu w forBET

291

Dziesiąta odsłona kalendarza adwentowego forBET przynosi nam bonus od wpłaty aż do 500 PLN! Możesz go odebrać wyłącznie dziś, w poniedziałek 10 grudnia. 

Ekstra bonus od depozytu w forBET
Ekstra bonus od depozytu w forBET

Poniedziałkowa oferta specjalna forBET dotyczy wszystkich klientów opisywanej marki, którzy zdecydują się dziś wpłacić swoje środki na konto bukmacherskie. Czemu ta akcja trwa tak krótko? Odpowiedź jest prosta, jutro na graczy czekać będzie zupełnie nowa promocja.

Ma to związek z tym, że jest to część większej akcji świątecznej legalnego bukmachera forBET, który zaproponował swoim klientom zabawę połączoną z kalendarzem adwentowym, z którego wyłaniają się codziennie nowe okazje, mające na celu umilenie czasu oczekiwania.

Jak wskazuje sama nazwa promocji „kalendarz adwentowy„, zakończenie wielkiej, okołoświątecznej zabawy nastąpi dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia, a więc w dniu 24 grudnia. Zainteresowany, ale nie masz jeszcze konta?

Nic straconego! Możesz je otworzyć w każdej chwili, w dosłownie parę minut, bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo. Wszystkie formalności załatwisz online na stronie internetowej legalnego bukmachera forBET.

Mało tego, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego będziesz mógł wykorzystać również ekskluzywny kod promocyjny (opcjonalnie), dzięki któremu początek przygody z zakładami bukmacherskimi będzie jeszcze ciekawszy.

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

W poniedziałek 10 grudnia na graczy wspomnianej marki czeka bonus od depozytu. Można liczyć na premię w wysokości 50% aż do 500 PLN. Co za tym idzie, pełną pulę można zgarnąć wpłacają 1 000 PLN.

Nie masz takich pieniędzy lub nie chcesz wpłacać aż tyle? Nie przejmuj się. To akcja przygotowana z myślą o wszystkich. Do otrzymania bonusy uprawnia już depozyt w wysokości zaledwie 20 PLN!

Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z dodatkowych środków? Po pierwsze, niezbędny jest depozyt. Po drugie, trzeba za jego wartość postawić zakłady o kursie minimalnym 2,00. Wówczas bonusowe doładowanie będzie do dyspozycji.

Zanim wypłata będzie możliwa premia podlega oczywiście obrotowi. Musi być on czterokrotny. Zaliczane do niego będą tylko kupony o kursie nie mniejszym niż 2,00. Na spełnienie tego warunku gracze otrzymali 14 dni.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAkcja świąteczna forBET!
Następny artykułPromocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.