Dodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet

333

W czwartek 2 maja zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski, w którym to wystąpią ekipy Lechii Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której toi rozdaje bonusy.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy dokonać zawarcia kuponu za minimum 50 PLN do czwartku 2 maj do godziny 16:00. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i AKO, Jednak musi na nich znajdować się zdarzenia z finału Pucharu Polski. W tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie typy 1 x 2! Stawka za jaki zostanie zawarty kupon nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, a poza tym Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher LvBet przyzna CI dodatkowe bonusy za:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

Należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki promocyjne oraz z wykorzystaną opcją Cash- out.

Bonus na konto graca trafi najpóźniej do 6 maja do godz. 17:00. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Następny artykułForbet podwyższa wygrane w dniu 3 maja (piątek)
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.