Darmowy bonus od STS na sporty wirtualne. 25 PLN dla każdego gracza.

322

W związku z korona wirusem zdecydowaną większości rozgrywek jest zawieszonych. To wszystko sprawia, że bukmacher STS oferuje graczom ciekawą promocję na sporty wirtualne, w której to można otrzymać co tydzień extra premię o wartości 25 złotych.

Sporty wirtualne. Extra bonus za darmo

Sporty wirtualne w STS. Extra bonus za darmo

Obecnie znacznie więcej osób obstawia sporty wirtualne. Wynika to z tego, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie ze względu na zawieszone rozgrywki. Warto jest również podkreślić, że w dalszym ciągu punkty są stacjonarne operatów są zamknięte.

Promocja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty. Warto jest zaznaczyć, ze ta akcja trwa do odwołania i składa się z okresów rozliczeniowego. Każdy etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, ze koniecznie musi się do niej zapisać poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk “Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych, czyli taki gier jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, wysięgi koni czy wyścigi psów.

Obecnie typowanie sportów wirtualnych jest coraz bardziej popularniejsze niż miało to miejsce wcześniej. Wynika to wyłącznie z tego, że praktycznie wszystkie dyscypliny są obecnie zawieszone.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Stawka zakładu nie może wynieść mniej niż 2 złote. Natomiast te zakłady, które zostały zawarte poprzez środki bonusowe są jednocześnie wykluczone z tej oferty.

Gracz otrzyma bonus o wartości 25 złotych pod warunkiem, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagra kupony za łączną kwotę nie mniej niż 300 złotych. Jednak warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zostały zawarte za środki bonusowe.

Każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden bonus w czasie jednego okresu rozliczeniowego.

Kod promocyjny w STS na bonus bez wpłaty własnej:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom na początek bonus o wartości 29 złotych za dokonanie rejestracji. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Na kolejne darmowe środki może liczyć każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Warto jednak mieć na uwadze, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można jednak zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Następny artykułDarmowy bonus od BetClic Polska. 100 PLN za obstawienie meczy.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.