Darmowy bonus od BetClic Polska. 100 PLN za obstawienie meczy.

256

Specjalna promocję graczom przygotował legalny bukmacher BetClic. Wystarczy zagrać w czasie jednego tygodnia co najmniej dziesięć kuponów, aby otrzymać darmowy bonus i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Liga BetClic online

Liga BetClic online

Nie da się ukryć, że Korona wirus mocno dał się we znaki w nasze życie i tym samym sportowców. To wszystko również przekłada się na oferty bukmacherów, które na chwilę obecną są ubogie.

Obecnie typerzy regularnie obstawiają mecze z E-sportu. To wszystko sprawiło, że ta dyscyplina zyskała sporą ilość fanów w ostatnim czasie.

Jednak bukmacher BetClic wychodzi aktywnym graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę za obstawienie meczy – „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. W czasie tej promocji, każdy gracz może otrzymać bonus i to niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus za darmo na obstawienie meczy:

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty w pierwszej kolejności musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz’, który znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień”.

Promocja składa się z etapów, a każdy okres promocyjny dostępny jest graczom w dniach:
Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Po spełnieniu powyższych warunków graczom pozostaje już obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady wielokrotne, tzw. AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 2.00.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Na każdym kuponie promocyjnym mogą znajdować się typy zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z każdej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie legalny bukmacher BetClic.

Minimalna stawka kupon promocyjnego to 20 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał w czasie jednego etapu co najmniej dziesięć bonusów może liczyć na darmowy bonus:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny 2020 w BetClic:

Na zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN może liczyć nowy gracz, który dokona rejestracji konta u bukmachera BetClic Polska.

Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu. Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki do 550 PLN.

Należy mieć na uwadze, że w związku z korona wirusem mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus od STS na sporty wirtualne. 25 PLN dla każdego gracza.
Następny artykułOd dziś Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.