Darmowy bonus do 500 PLN dla graczy od BetClic

260

W związku z odwadniającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce bukmacher BetClic swoim graczom promocję „siatkarski Cashback”, gdzie to za zagrane kupony na EuroVolley przyzna bonus nawet do 500 PLN i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Bonus do 500 PLN na Mistrzostwa Europy w siatkówce od BetClic

Bonus do 500 PLN na Mistrzostwa Europy w siatkówce od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 12 do 19 września. jednak użytkownik, który chce wziąć udział w tej ofercie musi się do niej zapisać. Można to zrobić TYLKO na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji „siatkarski Cashback” . Należy to jeszcze zrobić przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

W tej akcji kwalifikują się kupony zarówno SOLO jak i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Jednak bukmacher wymaga, żeby na kuponie znajdowały się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Każdy gracz w ramach „siatkarki Cashback” można zagrać dowolną ilość kuponów. Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona.

Bukmacher Betclic na zakończenie akcji dokona zsumowania stawek za jaką gracz dokonał zagrania kuponów, a następnie przyzna bonus 10% wysokości kwoty za jakie zostały zagrane kupony, np. gracz zagrał łącznie za 1000 PLN kupon/kupony otrzyma 100 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza niezależenie jak jego kupon/kupony zostały rozliczone. Maksymalnie można otrzymać do 500 PLN.

BetClic: Jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus w formie Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, a to sprawi, ze bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Jeśli, pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Następny artykułNoblebet cashback, bonus powitalny, a może freebet bez depozytu?
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.