Darmowe środki dla typerów KSW 58. Pula nagród 20 000 PLN.

151

Przed nami gala KSW 58. Na tą okazję legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom promocją „Ekspert+”, w które gracze poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra środki. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Obstawianie KSW 58 z bonusem 20 000 PLN od Fortuny!

Obstawianie KSW 58 z bonusem 20 000 PLN od Fortuny!

Zaznaczyć jest warto, że podczas gali KSW 58 emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych konfrontacji, jak m.in. Kołecki vs Zawada, Musaev vs Jursic, czy też Parnasse vs Torres.

Użytkownik który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” u bukmachera www.eFortuna.pl nie musi nigdzie się rejestrować. Jednak na uwadze trzeba mieć, że ta oferta dostępna jest do 30 stycznia do godziny 20:00.

Darmowe bonusy dla typerów na KSW 58

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty jest zagranie kupony AKO za minimum 5 PLN, na którym muszą znajdować się następujące zdarzenia:

  • Polityło vs Martnik
  • Ruchała vs Bażant
  • Kopera vs Barrio
  • Kołecki vs Zawada
  • Michalski vs Rakas
  • Andryszak vs Inocente
  • Musaev vs Juriśić
  • Parnasse vs Torres
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na każdą walkę gracz musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowe, które to w dodatku muszą być w formacie „KO/TKO/DSQ lub poddanie lub wygrana na punkty”.

Użytkownicy, którzy w dodatku poprawnie wytypowali te walki to poza wygraną gotówką będą mogli cieszyć się z ekstra premii. Podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która 20 000 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której można otrzymać łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać następujących bonusów:

darmowych 20 PLN za rejestrację konta
premii równowartości depozytu do 2000 PLN
zakładu bez ryzyka do 210 PLN


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet powitalny u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułPewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.