Darmowe bonusy u bukmachera Forbet na sporty wirtualne

309

Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to przyznaje darmowe bonusy na kupony ze sportów wirtualnych, a można otrzymać w gratisie nawet 125 PLN.

Sporty wirtualne darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Sporty wirtualne darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fobet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu w dniach trwania promocji, czyli 22 lipca oraz 29 lipca.

W tej akcji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I. Operator dopuszcza zarówno kupony single jak i ako.

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść równą stawkę 30 PLN, 50 PLN lub 100 PLN.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowe bonusy. Łącznie można otrzymać nawet 125 PLN w formie środków bonusowych i to niezależenie od rozliczenia kuponów:
-za stawkę 30 PLN bonus w wysokości 15 PLN
-za stawkę 50 PLN bonus w wysokości 30 PLN
-za stawkę 100 PLN bonus w wysokości 80 PLN

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się automatycznie na koncie gracza, który spełnia powyższe warunki promocji.

Warto jest pamiętać, że używani może liczyć na jeden bonus do każdego kuponu zagranego za inną stawkę.

Pakiet na start u bukmachera Forbet:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Forbet posiada ciekawy pakiet dla nowych gracz, w którym to zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym użytkownik, który wpiszę kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego może liczyć na gratis w formie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback BetClic – 500 PLN na start!
Następny artykułWiększe wygrane o 50% z piłki nożnej u bukmachera BetClic
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.