Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan do 3000 PLN

336

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom niezwykle ciekawą promocję, w której to przyznaje bonusu za trzy pierwsze wpłąty. Maksymalnie można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Betfan na bonus do 3000 PLN

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Betfan na bonus do 3000 PLN

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betfan działa w Polsce legalnie, posiada licencję Ministerstwa Finansów. To wszystko sprawia, że typowanie u niego jest zgodne z polskim prawem.

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który nie jeszcze nie posiada konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej promocji są niezwykle proste i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu. Ponieważ wystarczy dokonać rejestracji konta. Należy to zrobić na stronie operatora Betfan. Trzeba tam podać podstawowe dane, jak. imię czy nazwisko, czy też login i hasło.

Istotne jest w tym wszystkim wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Betfan aktywuje bonus za trzy pierwsze wpłaty.

Niewątpliwie jest warto skorzystać z tej akcji. Bowiem bukmacher za każdą z trzech pierwszych wpłat przyznaje darmowy bonusu równowartości depozytu. Maksymalnie za każdą wpłatę można otrzymać nawet 1000 PLN.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

To wszystko sprawia, że za trzy pierwsze wpłaty gracz może otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych. Otrzymaną gotówkę będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Istotne w tym wszystkim jest to, że nie trzeba w żaden sposób odblokowywać bonusu, czy też się po niego zgłaszać. Bukmacher Betfan automatycznie go przyzna po tym jak zaksięguję wpłatę gracza.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułWiększe wygrane o 50% z piłki nożnej u bukmachera BetClic
Następny artykułObstawianie bez podatku u legalnego bukmachera. W Betfan 24/7!
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.