Darmowe 200 PLN dla graczy na Nowy Rok u bukmachera STS.

163

Już za kilkanaście godzin przywitamy Nowy Rok 2021. Na tą okazję legalny bukmacher STS online oferuje graczom ofertę promocyjną „200 PLN na Nowy Rok”, w której każdy użytkownik może otrzymać extra środki.

Specjalny bonus dla graczy na Nowy Rok 2021 od STS

Specjalny bonus dla graczy na Nowy Rok 2021 od STS

Warunki otrzymania extra środków sa niezywkle proste. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby liczyć na premię równowartości 25% dokonanej wpłaty. Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Chcąc wziąc udział w tej ofercie wystarczy rejestrować się do tej akcji na stronie www.STS.pl. A jest ona dostępna typerom w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Extra 200 PLN dla graczy na start:

Pierwszy czynność, jaką gracz musi wykonać jest to dokonanie depozytu na swojego konto bukmacherskie. Po czym należy już zagrać kupon AKO (wielozdarzeniowy), na którym to mogą znajdować się zdarzenia z każdej dyscypliny. Wymóg jest, że typu pochodzić muszą z oferty przedmeczowej.

Dodać trzeba, ze kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to tylko 100 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra bonus. Mówiąc dokładnie otrzyma premię równowartości 25% dokonanej wpłaty, a maksymalnie może to być nawet 200 PLN.

Bonus na start w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start, gdzie to można otrzymać nawet 1229 PLN w formie środków bonusów.

Już za samo samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Wymienione powyższej bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem, ze użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic zwraca stawkę za przegrany kupony z Ligi Mistrzów i Ligi Europy
Następny artykułPakiet powitalny u legalnych bukmacherów w Polsce
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.