Bukmacher STS nagradza za aktywność graczy. Bonus do 100 PLN dla typerów

24

Bukmacher STS rozdaje bonusy swoim aktywnym typerom za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na dodatkową kasę, która może wynieść nawet 100 PLN.

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Nie da się tego ukryć, że przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z piłką nożną, w których to można liczyć na ekstra kasę. W dodatku będziemy mogli obserwować w akcji polskie zespoły, a przed nami takie potyczki, jak m.in. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Z okazji spotkań eliminacyjnych do europejskich pucharów każdy z graczy może skorzystać z oferty promocyjnej „Ekstra kasa na puchary”, która jest dostępna do 19 sierpnia do godziny 23:59. Jednak konieczne jest zapisanie się do tej oferty na stronie www.STS.pl

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ związanych z eliminacyjnymi do europejskich pucharów.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

W przypadku wygranej każdy z graczy otrzyma dodatkową gotówkę. A dokładnie mówiąc na konto typera trafi bonus o wartości 100% stawki, która może wynieść 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Każdy z nowych użytkowników bukmachera STS online może liczyć na specjalny pakiet powitalny, w którym to można na start otrzymać:

  • darmowe 29 PLN bez wpłatry własnej
  • premię 100% wartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rozdaje bonusy graczom na Igrzyska Olimpijskie
Następny artykułEliminacje do MŚ 2022 – bonusy bukmacherskie dla graczy. 100 PLN od STS
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.