Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN

368

Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej na zmagania zarówno kobiet jak i mężczyzn w Lidze Narodów. Postaw zakład za minimum 50 PLN, a w razie przegranej otrzymaj zwrot 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. I na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w promocji należy się do niej zapisać. a Można to zrobić na stornie bukmachera Etoto.

W promocji dopuszczalne są kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak dopuszczalne są na nim jedynie zdarzenia z Ligi Narodów w siatkówkę. Mogą na kuponie znajdować się zarówno zdarzenia ze zmagań kobiet jak i mężczyzn.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Jednak z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher Etoto dokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Jednak należy pamiętać, że po rozliczeniu kuponu trzeba zgłosić się po bonus. Przy przegranym kuponie pojawi się opcja POP-UP należy na nią kliknąć i zatwierdzić bonus. To sprawi że środki tafią na konto gracza do 20 minut.

Bonus bez wpłaty w Etoto

Warto także pamiętać, że Polski bukmacher Etoto przyznaje bonusy za samą rejestrację. Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków i to bez dokonania wpłaty.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.
Następny artykułPromocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.