Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

181

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy, którzy typują e-sport. W razie przegranego kuponu wspomniany operator dokona zwrotu 50% stawki.

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Należy pamiętać, że jest to akcja tygodnia i trwa do odwołania od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Każdy gracz na przestrzeni tego tygodnia może liczyć maksymalnie na jeden zwrot.

Co ważne w tej promocji należy przez zawarciem kuponu zgłosić swój udział na stronie bukmachera Etoto poprzez opcję „zapisz się”.

Bonus bez wpłaty u bukmachera

W tej promocji biorą udział zarówno wszystkie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale należy pamiętać,że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z e-sportu. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.06.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść minimum 50 PLN. Z tej akcji są wykreślone kupony zagrane za środki bonusowe.

Typer, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki może liczyć na zwrot w wysokości 50% stawki. maksymalnie operator przyzna 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja POP-UP, należy ją liznąć i zatwierdzić. To sprawi, że bonus na konto gracza trafi do 20 minut.

Otrzymany bonus trafi na konto gracza Etoto w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie nie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.20. W kuponach AKO kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.