Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

289

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy, którzy typują e-sport. W razie przegranego kuponu wspomniany operator dokona zwrotu 50% stawki.

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Należy pamiętać, że jest to akcja tygodnia i trwa do odwołania od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Każdy gracz na przestrzeni tego tygodnia może liczyć maksymalnie na jeden zwrot.

Co ważne w tej promocji należy przez zawarciem kuponu zgłosić swój udział na stronie bukmachera Etoto poprzez opcję „zapisz się”.

Bonus bez wpłaty u bukmachera

W tej promocji biorą udział zarówno wszystkie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale należy pamiętać,że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z e-sportu. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.06.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść minimum 50 PLN. Z tej akcji są wykreślone kupony zagrane za środki bonusowe.

Typer, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki może liczyć na zwrot w wysokości 50% stawki. maksymalnie operator przyzna 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja POP-UP, należy ją liznąć i zatwierdzić. To sprawi, że bonus na konto gracza trafi do 20 minut.

Otrzymany bonus trafi na konto gracza Etoto w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie nie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.20. W kuponach AKO kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet startowy dla nowych graczy od bukmachera Forbet
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.