Bonus za rejestrację w STS – krok po kroku

445

STS – jak na największego polskiego bukmachera przystało oferuje nowym klientom jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zakładając konto w serwisie www.sts.pl jako nowy klient można otrzymać nawet do 1000 złotych bonusu. Jakie warunki należy spełnić? Nie jest ich dużo:

sts bukmacher online
STS to najlepszy Polski bukmacher online?

Darmowe bonusy w STS

– podczas zakładania konta należy zaznaczyć checkbox „chcę otrzymać swój bonus startowy”

– wnieść depozyt na konto gracza w oparciu o wysokość którego zostanie przyznana nam taka sama kwota na konto bonusowe (do 1000 złotych)

– dokonać 3-krotnego obrotu kwotą depozytu (czyli np. przy wpłacie 500 zł wymagany obrót wyniesie 1500 zł) po minimalnym kursie kuponu 1,91

W STS dostaniesz także bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN jeśli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny: BETONLINE

Do wymogów obrotu zaliczają się zakłady rozliczone jako wygrane. Otrzymany bonus nie może być wykorzystany na grę w sekcji Zakłady specjalne – hit dnia oraz Maxikombi. Zdarzenia z pozostałych sekcji kwalifikują się.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Klient może cały czas śledzić stan osiągniętego obrotu na swoim koncie, może również w dowolnym momencie skontaktować się z obsługą klienta jeśli będzie miał taką potrzebę. Warto doprecyzować, że wymóg minimalnego kursu 1,91 odnosi się do kursu całkowitego kuponu.

Oznacza to, że składową tego kuponu może być zarówno jeden mecz o kursie 1,91 (albo większym), ale może też być to kilka selekcji o pojedynczych kursach niższych niż 1,91, ale łącznym całkowitym kursie kuponu równym lub wyższym od tego progu. Można więc śmiało zagrać np. singiel o kursie 2,00 (wyższy niż wymagany próg) jak i dubel po kursach 1,45 i 1,50 wtedy 1,45×1,50 daje łączny kurs 2,17, czyli zakład również kwalifikuje się do wymagań obrotu.

Pełny regulamin bonusu powitalnego znaleźć można na stronie bukmachera STS. Klientom przysługuje także prawo złożenia reklamacji jeśli uznają to za konieczne. Te są rozpatrywane w ciągu 14 dni od dnia złożenia depozytu, odpowiedzi zaś przesyłane są drogą mailową.

Poprzedni artykułNowa oferta powitalna Fortuny!
Następny artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia