Bonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet

308

Bukmacher TOTALBet oferuje dla nowych graczy darmowy bonus bez depozytu. Wystarczy założyć konto i poprawienie przejść proces weryfikacji, aby otrzymać darmowy bonus.

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Każdy użytkownik który jeszcze nie posiada konta u bukmachera TOTALBet może liczyć na darmowy bonus.

Warunek podstawowy tej akcji to założenie konta i przejście poprawnie procesu rejestracji. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

W każdej chwili można sprawdzić, czy bonus znajduje się na koncie, poprzez kliknięcie opcji moje konto, a następnie freebet.

Bonus trafi na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Otrzymane środki w pełni można wykorzystać z oferty bukmachera Totalbet i zawrzeć kupon u tego operatora. Jednak bukmacher wymaga, żeby kurs całkowity kuponu był nie mniejszy nią 2.00.

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALbet freebet”. Należy ją zaznaczyć, żeby grać środkami bonusowymi.

Graj za darmo

Bonus za pierwszą wpłatę

Poza tym ten bukmacher Totalbet przyznaje bonusy dla wszystkich graczy, którzy dokonają pierwszego depozytu. W zamian bukmacher przyznaje jego równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułPromocje od Polskich bukmacherów na mecz Polska – Kolumbia
Następny artykułNajnowszy pakiet startowy dla nowych graczy od bukmachera Forbet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.