Bonus za obstawienie NBA od bukmachera STS

328

Bukmacher STS oferuje ciekawą promocję na zmagania w najbardziej elitarnych rozgrywkach w koszykówce na Świecie, czyli w NBA. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, aby w razie przegranej otrzymać darmowy bonus.

Freebet za darmo dla każdego

Freebet za darmo dla każdego

Oferta skierowana jest od każdego użytkowania, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 18 stycznia do godz. 23:59. I właśnie do tego momentu wszystkie zakłady promocyjne muszą zostać rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że gracz swojego udziału w ramach tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji biorą udział jedynie zakładu wielozdarzeniowe, na których muszą być wyłącznie trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania z NBA. Kurs całkowitym kuponu nie może wynosić mnie niż 1.85.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Oferta bukmachera i STS bonus na rozgrywki NBA jest bardzo bogata, więc na pewno jest z czego wybierać.

Kupon musi zostać zagrany za kwotę równą 24 złotych! Natomiast z promocji są anulowane zakłady zawarte za środki bonusowe.

W przypadku, gdy wszystkie zdarzenia zostały rozliczone jako wygrane grać otrzyma cała kwotą. W przypadku pomyłki na konto gracza trafi bonus o wartości 50% stawki, czyli 12 złotych.

STS online bonus

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom bonus powitalny w postaci feeebetu o wartości 29 złotych. Chcąc go otrzymać należy jedynie dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjny „BETONLINE”.

Poza tym to nie wszystko, ponieważ premia do 1200 złotych przysługuje natomiast graczom za dokonanie pierwszego depozytu!.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułKody promocyjne za darmo u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z Esportu od STS
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.