Bonus za obstawienie meczy z Esportu od STS

327

Zakłady bukmacherski STS oferują graczom specjalną promocją Esportową, w której to gracze co tydzień mogą liczyć na darmowe bonusy za przegrane zakłady.

Promocja na Esportu 2020

Promocja w STS na Esport 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25 PLN”.

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze na których będą znajdować się dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej na esport. Trzeba mieć jednak na uwadze, że kurs ogólny zakładu musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Natomiast stawka zakładu musi wynosić minimum 50 złotych. Z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawki wszystkich przegranych kuponów i następnie przyzna bonus:

Przykład: Suma wszystkich zakładów, które spełniają powyższe warunki wyniosła 500 złotych. W zamian typer otrzyma 50 złotych bonusu.

Istotne w tym wszystkim jest to, że typer co tydzień otrzyma jeden bonus.

Polski bukmacher mocno inwestuje w rozwój gier esportowych. W STS esport jest niezwykle popularny i oferta zakładów najbogatsza ze wszystkich bukmacherów online.

Darmowy bonus powitalny od STS:

Bukmacher STS oferuje graczom już na sam start darmowe 29 złotych i to bez wpłaty własny. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku to nie wszystko. Koleje środki bonusowe znajdują się na koncie gracza po dokonaniu pierwszej wpłaty. Mogą one wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus za obstawienie NBA od bukmachera STS
Następny artykułZakłady bukmacherskie BetFan. Bonus 3100 złotych + gra bez podatku
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.