Bonus od bukmachera Fortuna na Turniej Czterech Skoczni 2019/20

271

Już w najbliższą niedzielę, tj. 29 grudnia rozpocznie się pierwszy w tym sezonie konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Z tej okazji bukmacher Fortuna oferuje graczom kupony bez podatku!

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – większe wygrane o 14%

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – większe wygrane o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać jedynie w dniu 29.12.2019 w godzinach od 15:00 do 16:00.

Chcąc liczyć na większą wygraną o 14% należy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do kuponu bonus kursowy. To sprawi, że dany kupon od razu jest zapisany do tej akcji.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej ze skoków narciarskich.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone typy zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 14%.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Darmowy kod promocyjny 2020

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje już na start nowym graczom bonusu bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN.

Dodatkowo po wykonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Te bonusy będą aktywne jedynie pod takim warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 50% na zakłady bukmacherskie od Fortuny.
Następny artykułFreebet za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TotalBet i bonus do 5000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.