Bonus na skoki od TOTALbet – ostatnia szansa!

311

Niedziela 6 stycznia to ostatni dzień zmagań w Turnieju Czterech Skoczni 2018/19 i zarazem ostatnia okazja do zdobycia specjalnego bonusu od legalnego bukmachera TOTALbet!

Bonus na skoki od TOTALbet - ostatnia szansa!
Bonus na skoki od TOTALbet – ostatnia szansa!

Jesteś fanem skoków narciarskich i już nie możesz doczekać się konkursu w Bischofshofen?! Dobrze Cię rozumiemy. Jeśli szukasz jakiejś ciekawej oferty specjalnej z tej okazji, to dobrze trafiłeś.

TOTALbet oferuje swoim graczom 50 PLN bonusu za postawienie czterech nieidentycznych kuponów na Turniej Czterech Skoczni. Jeśli przegapiłeś wcześniejsze konkursu, to nic nie szkodzi. Wszystkie wymagane zakłady możesz obstawić dziś!

Każdy z nich musi mieć stawkę minimalną 25 PLN i kurs minimalny 2,00 oraz dotyczyć tylko i wyłącznie wydarzeń związanych z opisywaną imprezą. Jest natomiast zupełnie obojętne czy typ pochodzi z oferty przedmeczowej, czy live. Może być to kupon pojedynczy, jak i wielokrotny.

WAŻNE! Po zagraniu wymaganych kuponów, w celu odebrania należnej premii, należy napisać e-mail na adres znajdujący się w regulaminie promocji. Tylko wówczas dodatkowe środki trafią na nasze konto.

Niezbędne do skorzystania z opisywanej oferty specjalnej jest posiadanie konta w TOTALbet. Można je założyć w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Legalne obstawianie w Internecie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł+14% na skoki w aplikacji mobilnej LvBET!
Następny artykułFreebet od Totolotka na dobry początek!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.