Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

300

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Ta promocja będzie dostępna graczom pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

3170 PLN w nowej promocji bukmachera Milenium

3170 PLN w nowej promocji bukmachera Milenium

Ta oferta powitalna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera Milenium.

Pierwsza czynność jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasy, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy nazwisko.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Można to jedynie zrobić podczas rejestracji, a później takiej możliwości gracz nie otrzyma.

bonus bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera sts

Bonus do 1500 PLN i extra premie od Milenium

Po spełnieniu tych warunków gracz musi dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Bukmacher Milenium zwiększa depozyt przyznając bonus 100% wpłaty, czyli przy wpłacie o wartości 400 PLN druga taka sama kwota trafi na konto typera w formie środków bonusowych. W ramach tej promocji każdy nowy gracz może otrzymać maksymalnie 1500 PLN.

Jednak jeśli pierwsza wpłata wynosiła minimum 50 PLN użytkownik otrzyma od bukmachera jeszcze darmowy freebet o wartości 20 PLN.

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nowi gracze mogą zaryzykować podczas zawierania pierwszego kuponu, który jest on objęty zakładem bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Należy jednak pamiętać o tym, że zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji jak chociażby „Happy Hours„, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%. Chcąc, aby kupon był bez podatku wystarczy zagrać w godzinach trwania tej akcji, a są one dostępne na stronie wspomnianego operatora, a poza tym kupon musi spełnić poniższy warunek:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN
Następny artykułBonus bukmacherski na Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 u bukmachera Fortuna
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.