Bonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.

287

Czas na pierwsze mecze rewanżowe w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na tą okazję legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom, w której to typerzy mogą liczyć na większą wygraną o 14%.

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów w eFortuna

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który ma aktywne konto u legalnego bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Należy mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest typerom w dniach: 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00.

Gracze, którzy chcą skorzystać z tej oferty nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak istotne jest dodanie bonusu kursowego „Happy Hours” do zakładu.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może już zawrzeć zakład. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony:

  • AKO lub MAXIKOMBI
  • co najmniej trzy zdarzenia
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
  • minimalny kurs 1.30
  • stawka nie może być mniejsza niż 20 złotych
BetClic: kod promocyjny

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmacher eFortuna pod warunkiem, że zagrany zakład bez gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

eFortuna zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny 2020

Każdy nowy użytkownik bukmachera eFortuna może liczyć na bonus bez wpłaty własnej. Jedynie wystarczy, że typer wpisz hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać te środki.

Po dokonaniu pierwszego depozytu typerzy dalej mogą liczyć na kolejne promocje, jak bonus równowartości depozytu, aż do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułKupony do wygrania na mecz Polska – Ukraina dla każdego u bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus od STS na sporty wirtualne. 25 PLN dla każdego gracza.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.