Bonus bukmacherski na Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 u bukmachera Fortuna

323

Przed nami już ostatnie spotkania podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w fazie grupowej. W związku z tym legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO z piłki nożnej, aby cieszyć się z ewentualnej większej wygranej.

Elimnacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Elimnacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać:

  • w dniu 15 listopada w godzinach 17:00 – 18:00
  • w dniach 16 i 17 listopada w godzinach 14:00 – 15:00

Gracz, który chce liczyć na większą wygraną nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zawarcie zakładu w godzinach trwania „Happy Hours”. W ramach tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza jedynie kupony AKO, na których muszą być co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30.

Na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić zarówno ze spotkań eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, jak i innych rozgrywek. Jednak wszystkie muszą być z oferty przedmeczowej.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jednak z promocji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Zagrany kupon, jeśli spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany, to legalny bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji mogę zagrać dowolną ilość kuponów.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie odblokowany przez bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Następny artykułLvBet: Konkurs esportowy z nagrodami dla najlepszych typerów
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.