Bonus 50% od depozytu w forBET tylko dziś!

305

Legalny bukmacher przygotował dla swoich klientów kolejną, styczniową promocję. Tym razem oferuje swoistą premię od depozytu. Jak ją zgarnąć?

Bonus 50% od depozytu w forBET tylko dziś!
Bonus 50% od depozytu w forBET tylko dziś!

Wystarczy w dniu dzisiejszym, a więc do godziny 23:59 w środę 9 stycznia, dokonać wpłaty na swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET, a bonus zostanie dopisany automatycznie.

Jego wysokość to dokładnie 50% kwoty wpłaty. Są jednak pewne ograniczenia. Górny limit dodatkowych środków na osobę to 500 PLN. Minimalna kwota depozytu to z kolei 20 PLN.

Z opisywanej oferty specjalnej mogą skorzystać zarówno nowi gracze, jak i Ci którzy w forBET grają od dłuższego czasu. W przypadku tych pierwszych, pierwszeństwo ma jednak promocja „Mistrzowski start”.

>>> AKTUALNY KOD PROMOCYJNY FORBET: BETONLINE <<<


Środki bonusowe pojawią się na koncie gracy bezpośrednio po dokonaniu wpłaty, ale zanim będą mogły zostać wykorzystane, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po kursie minimalnym 2,00.

Po rozliczeniu takiego zakładu, uczestnicy akcji będą mogli obstawiać już kupony z premię 50% od depozytu, którą będzie można wypłacić po dokonaniu czterokrotnego obrotu.

Czasu na jego wykonanie nie ma jednak zbyt wiele, bo zaledwie dwa tygodnie. Szczegółowy regulamin dzisiejszej promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej forBET.

Legalne obstawianie w Internecie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Totolotka na dobry początek!
Następny artykułNawet 100 PLN od LvBET na Sporty Wirtualne
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.