Bonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia

265

Bukmacher Forbet prowadzi „szalony tydzień”, gdzie codziennie oferuje swoim graczom codziennie inną promocję. W dniu 25 kwietnia wspomniany operator przyznaje bonus w kwocie 25 PLN do kuponu zagranego za minimum 100 PLN .

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Ta akcja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Trzeba jedynie dokonać zawarcia kuponu w dniu 25 kwietnia do godziny 23:59 za co najmniej 100 PLN. Lecz trzeba podkreślić, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji,.

Bukmacher Forbet w tej akcji poza tym wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia. Poza tym kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.50.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z tej akcji wykluczone są wszystkie kupony, które mają zdarzenia typu Draw no bet (DNB) oraz zagrane systemem.

Bukmacher Forbet przyzna do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Otrzymane środki będzie można wypłaci pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.