Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

262

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym typerom promocję, w której to pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który jeszcze nie posiadał konta u legalnego bukmacher BetClic Polskja

Krok pierwszy tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać podstawowe swoje dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacka.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Warto jest wiedzieć, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą na kuponie oraz jego stawkę.

Jak się okaże kupon wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher Betclic to dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus 40 PLN. Oferta specjalna dla graczy!
Następny artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.