Betclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania gier komputerowych!

303

Typujesz Esport? Nie da się ukryć, że akcja promocyjna bukmachera Betclic Polska jest prosto do Ciebie. Bowiem w ofercie „Misja Esport” typerzy oprócz wygranej otrzymają ekstra premie o wartości 40 PLN.

Bonus za obstawienie Esportu

Bonus za obstawienie Esportu

Użytkownicy w ostatnich tygodniach można śmiało powiedzieć, że regularnie obstawiają Esport. Wynika to z prostej przyczyny. A mianowicie mecze w tych rozgrywkach rozgrywane są bez żadnej przerwy i zgodnie z terminarzem. Tego natomiast nie można powiedzieć o innych dyscyplinach, które zwyczajnie są zawieszone.

W związku z tym bukmacher Betclic Polska przyznaje darmowy bonus graczom za obstawienie meczy w ramach akcji „Misja Esport”, która dostępna jest graczom do 12 mają do godziny 23.59.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to pamiętaj, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Natomiast kolejnym krokiem jest przycisk w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

40 PLN na Esport

Chcąc liczyć na darmową premię o wartości 40 PLN należy obstawiać zakłady AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00.Pamiętaj, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z Esportu. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Gracze na pewno mają z czego wybierać. Bowiem oferta bukmacherów Betclic jest bogata na zmagania z Esportu. Poza tym przed nami rywalizacje w ramach rozgrywkach, jak m.in. ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Kupon musi zostać zawarty za co najmniej 20 PLN. Na uwadze trzeba mieć natomiast fakt, że z tej oferty są wykluczone te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, których co najmniej dwa zakłady zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają one powyższe warunki promocji ten akcji otrzymają od Betclic premię o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny na 550 PLN w Betclic

Każdy nowy gracz obstawienie u bukmachera Betclic Polska może rozpocząć grę bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas zakład, jak okaże się przegrany to gracz w zamian otrzyma zwrot całej stawki, za jaką zakład został rozliczony. Maksymalnie może wynieść on nawet 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co tej operator oferuje swoim graczom. Dostępna jest chociażby akcja „Betclic liga” w ramach tej oferty typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to w dodatku nie zależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa wygrane. Bonus dla graczy co tydzień.
Następny artykułPromocja „Futbol: Reaktywacja” w Betclic. Extra bonusy dla graczy – pula nagród 20 000 PLN.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.