Aktualny kod promocyjny bukmachera Totolotek na bonus 2098 PLN

293

Bukmacher Totolotek należy do tych operator, którzy przyznają darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Każdy gracz w ramach bonusu powitalnego może mieć na swoim koncie nawet 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek: jaki bonus na start 2020

Totolotek: jaki bonus na start 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać w drodze o otrzymanie bonusu jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie graczowi zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawiam że każda osoba bez żadnych większych problemów poradzi sobie z założenie konta.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Należy jednak pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher Totolotek automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Warto jest wiedzieć, że później już gracz nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

Po poprawnym przejściu weryfikacji danych gracz może dokonać już pierwszej wpłaty

sts: bonus bez wpłaty własnej

Bonus za depozyt od Totolotka

Legalny bukmacher Totolotek oferuje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanej kwoty uzależniona jest od wysokości depozytu:

Przykład: gracz wpłacił na swoje konto 800 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma od wspomnianego operatora. To sprawia, że gracz będzie posiadał łącznie 1600 PLN w formie środków bonusowych.

W ramach tej akcji każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1000 PLN.

Bonus za aplikację mobilną bukmachera Totolotek

Gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera Totolotek mogą skorzystać z jego aplikacji mobilnej.

Typer, który pobierze, a następnie zainstaluje aplikację mobilną i dokona przez nią pierwszej wpłaty może liczyć również na darmowe środki gdzie to maksymalnie można otrzymać 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet: Konkurs esportowy z nagrodami dla najlepszych typerów
Następny artykułESport: Darmowy bonus od bukmachera STS
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.