+14% na skoki w aplikacji mobilnej LvBET!

315

Rozglądasz się za promocjami na skoki narciarskie? Dobrze trafiłeś. W tym tekście wyjaśniamy na czym polega oferta specjalna legalnego bukmachera LvBET.

+14% na skoki w aplikacji mobilnej LvBET!
+14% na skoki w aplikacji mobilnej LvBET!

Na przełomie roku w zakładach bukmacherskich królują sporty zimowe, ze szczególnym uwzględnieniem skoków narciarskich. Z tego właśnie powodu firmy oferujące zakłady wzajemne przygotowały promocje dla swoich graczy.

Jedną z nich jest +14% do wygranych w aplikacji mobilnej, jakie oferuje swoim klientom legalny bukmacher LvBET. Jak łatwo się domyślić z poprzedniego zdania, oferta ta skierowana jest tylko do graczy wspomnianej marki.

Nie masz jeszcze konta, ale zainteresowała Cię promocja i chciałbyś z niej skorzystać już podczas dzisiejszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku? Nic straconego!

Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje tylko kilka minut, nic nie kosztuje i odbywa się online. Podobnie wygląda sprawa aplikacji mobilnej, która również jest jest darmowa.

Zarówno założenie konta w LvBET, jak i pobranie oprogramowania na urządzenia przenośne odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej opisywanej marki.

UWAGA! Podczas procesu rejestracji, jeśli tylko chcesz, możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło o treści: BETONLINE.

Wracając do warunków promocji na skoki narciarskie, w tym na dzisiejsze zawody w Innsbrucku (start o 14:00), nie ma zbyt wielu ograniczeń. Nie ma stawki minimalnej, określonej liczby zdarzeń czy wymogu stawiania wyłącznie zakładów z oferty przedmeczowej.

Czytasz ten tekst już po piątkowym konkursie? Nic nie szkodzi! Oferta specjalna będzie ważna aż do zakończenia Turnieju Czterech Skoczni, a co za tym idzie obejmie też zawody w Bischofshofen (6 stycznia).

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto z freebetem dla fanów hokeja
Następny artykułBonus na skoki od TOTALbet – ostatnia szansa!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.